Jeszcze większy komfort podróży z dodatkowym ubezpieczeniem bagażu!

Produkt ubezpieczeniowy, charakteryzujący się wyższą sumą ubezpieczenia. Skierowany jest do osób, dla których ochrona bagażu oraz suma ubezpieczenia stanowią podstawę komfortu w trakcie podróży zagranicznej, a suma ubezpieczenia w pakietach podróżnych jest niewystarczająca.

 

   Suma ubezpieczenia
na osobę 4 000 PLN
na rodzinę 10 000 PLN

Ubezpieczenie dostępne jako samodzielny, niezależny produkt oraz jako rozszerzenie pakietów Tip, Tip Plus, Top i Top Plus

Do Dodatkowego Ubezpieczenia Bagażu mają zastosowanie Ogólne Warunki Ubezpieczenia Beztroskie Podróże nr 10.10.010.

Dlaczego warto wybrać nasze ubezpieczenie?

,,

Dziękuję za wszystko! Gdyby nie Państwa opieka i profesjonalizm nie wiem, jak bym to przeżyła, sama w obcym państwie (…).  

Pełen profesjonalizm i opieka najwyższej klasy.

Pani Ewa

Czasami nie potrzeba spektakularnego upadku ze złamaniem, by koszt leczenia przekroczył nasz wakacyjny budżet. Upadek mężczyzny na stoku skończył się urazem kolana, który wymagał leczenia ambulatoryjnego na miejscu.

Koszt: 3 189 EUR

Pragnę serdecznie podziękować za pomoc, jaką otrzymałem podczas mojego pobytu w Egipcie (…).

W tym czasie przebywałem na hotelowej kwarantannie. Dziękuję całej ekipie Euro Center i Paniom z ERGO Ubezpieczenia Podróży, które dbały o to, by testy były przeprowadzane na czas, a wyniki pojawiały się jak najszybciej.

Pan Adam

Małe potknięcie na schodach może wystarczyć, by złamać nogę w kostce. W przypadku poszkodowanej w Egipcie kobiety konieczna była operacja na miejscu. Po zakończeniu leczenia pacjentka wracała samolotem z dodatkowym miejscem na nogę w gipsie.

Koszt: 23 000 EUR

Pani Paulina bardzo szybko i sprawnie rozwiązała mój problem z powrotem z Egiptu do Polski. Wykazała się spokojem, wiedzą i ustaliła ze mną dwie drogi działania, więc byłam świadoma tego, co może się wydarzyć. (…) Jej praca była dla mnie ogromnym wsparciem.

Pani Martyna