travel-slide.png

Beztroskie podróżowanie

Jest miejscem, w którym dzielimy się inspiracjami podróżniczymi, przedstawiamy ciekawe osobistości oraz różne style zwiedzania świata. Informujemy o wydarzeniach, na które warto się wybrać i radzimy jak podróżować świadomie i bezpiecznie.

ubezpiecznie+dla+rodzin.jpg

Ubezpieczenie podróży na rodzinny wyjazd

Polisa na wyjazd z dziećmi pozwoli uniknąć dużych wydatków w razie nagłych wakacyjnych zachorowań.

rezygnuj bez strachu 1

Rezygnuj z podróży bez strachu

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży receptą na sytuacje losowe przed wyjazdem.

ubezpieczenie na wszelki wypadek_1

Ubezpieczenie podróży na wszelki wypadek

Sprawdź czemu polisa turystyczna to must have na wakacjach.

Ubezpieczenie podróży na wszelki wypadek

ubezpieczenie na wszelki wypadek_1

Czy jako rasowy urlopowicz jesteś zapobiegliwy?

Zapakowałeś do walizki najpotrzebniejsze leki na ból, przeziębienie i biegunkę, płyn do dezynfekcji rąk. Masz krem z filtrem i kapelusz z dużym rondem, żeby się nie poparzyć słońcem i nie dostać udaru. Wodę będziesz pić tylko butelkowaną, a jedzenie zamówisz tylko ze sprawdzonego miejsca. Możesz bezpiecznie, ale czy na pewno?

Wypadek na wakacjach

Nawet jeśli jesteś człowiekiem, który jest w stanie przewidzieć wszystko, czy przewidziałeś to, że poślizgniesz się na basenie mimo swoich antypoślizgowych klapek? Nie! Hospitalizacja, gips, leki, kontrole u lekarza to razem około 8000 EUR = 36 000 PLN za granicą. Do tego jeszcze będzie potrzebne specjalne, dodatkowo płatne miejsce w samolocie uwzględniające unieruchomioną nogę. I czar prysł.

Alergia na urlopie

Wracasz z basenu, wszystko zaczyna Cię swędzieć, Twoje ciało całe pokryte jest wysypką – to alergia. Nie przewidziałeś tego, bo w życiu nie miałeś żadnego uczulenia, a tu zonk – inny klimat inna woda może ostrzejsze słońce i masz. Są dwie opcje – iść do lekarza, dostać leki i za dzień dwa wrócić do urlopowych aktywności albo wrócić do domu. Wiemy, że wolisz pierwszą opcję, jednak ona kosztuje nawet do 1500 EUR (prawie 7000 PLN).

Zabierz na wyjazd ubezpieczenie podróży

Wypadki, alergie i zatrucia pokarmowe zdarzają się najczęściej turystom na wyjeździe – nie sposób od tego uciec. Zapobiegliwość to nie tylko profilaktyka, ostrożność  i odpowiednie spakowanie bagażu. Nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć i wszystkiemu zapobiec – ale jedno możesz na pewno – ubezpieczyć się wcześniej. Wtedy masz pewność, że w razie potrzeby otrzymasz pomoc i nie będziesz musiał się zastanawiać, czy Cię na to stać.

Podstawowa polisa turystyczna za tygodniowy wyjazd na urlop w Europie wynosi 42 PLN na osobę. Widzisz, że warto, prawda?