travel-slide.png

Beztroskie podróżowanie

Jest miejscem, w którym dzielimy się inspiracjami podróżniczymi, przedstawiamy ciekawe osobistości oraz różne style zwiedzania świata. Informujemy o wydarzeniach, na które warto się wybrać i radzimy jak podróżować świadomie i bezpiecznie.

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej dla pracowników fizycznych

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej dla pracowników fizycznych

Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy za granicą to ważny obowiązek pracodawcy. W zawodach takich jak opiekun osób starszych za granicą czy kierowca międzynarodowy, sprawdzi się polisa ubezpieczająca podróż zagraniczną. Sprawdź korzyści!

kawy_350x183.jpg

Kawowe zwyczaje na świecie: siła tradycji lub niezwykłe połączenia.

Kawa to nieodzowny element podróży, tak jak polisa turystyczna. Sprawdź jaką kawę pija się najchętniej w takich miejscach jak Meksyk, Wietnam czy Finlandia.

ubezpieczenie bagażu podczas podróży

Jak pomaga w podróży ubezpieczenie bagażu?

Im większa wartość naszego bagażu, tym bardziej się o niego martwimy. Jednak nawet zgubienie lub zniszczenie walizki z codziennymi rzeczami ma dotkliwy wpływ na jakość naszego wyjazdu. Jak skutecznie ubezpieczyć swoją własność?

#Niewidzialni Bohaterowie - Żywioł wody

niewidzialni_2.jpg

Niewidzialni Bohaterowie to projekt reporterski, który mamy przyjemność realizować wspólnie z Życie Jest Piękne i MiędzyBiegunami.pl

Ten cykl reportaży opowiada historie pięciu osób, przedstawicieli różnych służb ratunkowych, tytułowych niewidzialnych bohaterów. Zajmują się oni na co dzień bezpieczeństwem i niesieniem pomocy, wtedy kiedy jest ona niezbędna – podczas podróży, wypoczynku czy pracy.

W piątej, a zarazem ostatniej odsłonie cyklu poruszamy temat pracy ratownika WOPR. Z naszym bohaterem Michałem Szczęśniakiem rozmawiamy o trudach, problemach, ale też lekcjach, jakie można wyciągnąć z tego zawodu. Dużo miejsca poświęcamy również podróżom, które są ogromną częścią życia naszego Bohatera.