travel-slide.png

Beztroskie podróżowanie

Jest miejscem, w którym dzielimy się inspiracjami podróżniczymi, przedstawiamy ciekawe osobistości oraz różne style zwiedzania świata. Informujemy o wydarzeniach, na które warto się wybrać i radzimy jak podróżować świadomie i bezpiecznie.

kawy_350x183.jpg

Kawowe zwyczaje na świecie: siła tradycji lub niezwykłe połączenia.

Kawa to nieodzowny element podróży, tak jak polisa turystyczna. Sprawdź jaką kawę pija się najchętniej w takich miejscach jak Meksyk, Wietnam czy Finlandia.

ubezpieczenie bagażu podczas podróży

Jak pomaga w podróży ubezpieczenie bagażu?

Im większa wartość naszego bagażu, tym bardziej się o niego martwimy. Jednak nawet zgubienie lub zniszczenie walizki z codziennymi rzeczami ma dotkliwy wpływ na jakość naszego wyjazdu. Jak skutecznie ubezpieczyć swoją własność?

Covid-19 a ubezpieczenie podróży

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji a Covid-19

W czasach pandemii wiele wyjazdów odwoływanych jest ze względu na nagłe pogorszenie stanu zdrowia. Czy można się przed tym zabezpieczyć? Sprawdź, jaka polisa pokryje koszty rezygnacji z podróży z powodu zachorowania na Covid-19.

#Niewidzialni Bohaterowie - Bohater z ogłoszenia

niewidzialni_4.jpg

Niewidzialni Bohaterowie to projekt reporterski, który mamy przyjemność realizować wspólnie z Życie Jest Piękne i MiędzyBiegunami.pl

Ten cykl reportaży opowiada historie pięciu osób, przedstawicieli różnych służb ratunkowych, tytułowych niewidzialnych bohaterów. Zajmują się oni na co dzień bezpieczeństwem i niesieniem pomocy, wtedy kiedy jest ona niezbędna – podczas podróży, wypoczynku czy pracy.

Naszym czwartym bohaterem jest Jarosław Botor – istny człowiek gór: himalaista, ratownik Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i GOPR.