travel-slide.png

Beztroskie podróżowanie

Jest miejscem, w którym dzielimy się inspiracjami podróżniczymi, przedstawiamy ciekawe osobistości oraz różne style zwiedzania świata. Informujemy o wydarzeniach, na które warto się wybrać i radzimy jak podróżować świadomie i bezpiecznie.

7 najlepszych pomysłów na prezent dla podróżników

7 najlepszych pomysłów na prezent dla podróżników

Przedstawiamy siedem unikalnych pomysłów na prezenty dla podróżników. Sprawdź, jak wywołać uśmiech na twarzach bliskich.

sladami marzen 21

9. Festiwal podróżniczy Śladami Marzeń

Tej jesieni spotkajmy się w Poznaniu na 9. Festiwalu podróżniczym Śladami Marzeń

madryt 350x183

Kulinarne szlaki Europy: smaki Hiszpanii

Poznaj kuchnię gorącej Hiszpanii. Na wyjazd do kraju tapas i paelli koniecznie zaopatrz się w ubezpieczenie podróżne.

9. Festiwal podróżniczy Śladami Marzeń

sladami marzen 21

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to wydarzenie, które dostarczy wielu podróżniczych inspiracji na jesienne dni. Podczas 9 edycji wystąpi plejada fascynujących obieżyświatów, których opowieściami będzie można się napawać w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z przyjemnością, po raz kolejny wspieramy Festiwal.
Spotkajmy się w stolicy Wielkopolski!

Jakie atrakcje czekają na miejscu? Na festiwalu możecie posłuchać m.in. relacji z 4 letniej wyprawy autostopowej Izabeli i Piotrra Miklaszewskich z ich psem, opowieści o rowerowej wyprawie przez Birmę i Laos autorstwa Piotra Strzeżysza lub wystąpień o podróżach do Namibii, Wenezueli czy w Andy.  Oprócz tego dowiecie się jak bezpiecznie podróżować w czasach pandemii.
 Łącznie w Poznaniu czeka Was trzy dniowe święto podróżników z  22 prelekcjami. Szczegółowy program dostępny jest na stronie festiwalu https://sladamimarzen.pl/