travel-slide.png

Beztroskie podróżowanie

jest miejscem, w którym dzielimy się inspiracjami podróżniczymi, przedstawiamy ciekawe osobistości oraz różne style zwiedzania świata. Informujemy o wydarzeniach, na które warto się wybrać i radzimy jak podróżować świadomie i bezpiecznie.

Weekend z magikiem Harrym Potterem

Magiczny Londyn – weekend z Harrym Potterem!

Zaplanuj weekend z Harrym Potterem w Londynie. Poznaj miejsca, w których kręcono sceny do filmów o popularnych czarodziejach, spróbuj kremowego piwa, wybierz swoją różdżkę i poczuj się jak uczeń Hogwartu!

Choinka na placu w Puerto de Santiago w Hiszpanii

Boże Narodzenie w Hiszpanii – co czeka podróżnych?

Boże Narodzenie w Hiszpanii? Przygotuj się na oryginalne przysmaki, zaskakujące dekoracje i zabawne tradycje. Otrzymaj prezenty od trzech króli oraz szansę na wygraną w wielkiej loterii. Sprawdź, jak wygląda świąteczna atmosfera na Półwyspie Iberyjskim.

Rider na skoczni w snowparku

Najlepsze snowparki w Alpach

Zaplanujcie zimowy urlop w Alpach! Podpowiadamy, które snowparki warto wybrać, aby przeżyć niezapomnianą śnieżną przygodę. Sprawdźcie, jakie czekają na Was atrakcje i jak zadbać o bezpieczeństwo podczas zimowych szaleństw.

Wyprawa w głąb marzeń! Kalejdoskop Podróżniczy pod Rzeszowem

Para na szczycie góry

Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy to wydarzenie, które gwarantuje tchnienie gorących inspiracji w listopadowe i grudniowe dni. Podczas 11 edycji wystąpi wielu fascynujących podróżników, których opowieści będą rozbrzmiewać w przestronnych halach G2A Arena pod Rzeszowem. Spotkajmy się w tej emocjonującej atmosferze!

Wejdźcie w przestrzeń pełną inspiracji, otwartą na dyskusję i powodującą kiełkowanie nowych planów podróży. Jesteśmy partnerem tego wydarzenia, by przypomnieć Wam, że jest coś, co warto spakować do plecaka, a co nic nie waży…ubezpieczenie Waszych beztroskich podróży. Weekend 29 listopada - 1 grudnia to dni pełne podróżniczych emocji!

Jakie atrakcje czekają na miejscu? Na festiwalu z prezentacją pojawi się m.in. Jasiek Mela i opowie o wszystkim, co dotyczy "podróży na krańce świata i w głąb siebie". Kto jeszcze nie spotkał się z parą blogerów “Busem przez świat”, będzie miał okazję porozmawiać z Karolem i Aleksandrą Lewandowskimi o Route 66 w Stanach Zjednoczonych. Łącznie czeka Was 17 prelekcji, a tematy będą dotyczyły różnych zakątków świata – od Namibii, przez Papuę, po Spitsbergen! Pełen program znajdziecie na stronie festiwalu www.kalejdoskoppodrozniczy.pl.

Zmieniliśmy się z ERV na ERGO Ubezpieczenia Podróży

ERGO Ubezpieczenia Podróży
ERGO Ubezpieczenia Podróży

Dbamy o dobre wspomnienia z podróży

Dowiedz się więcej