travel-slide.png

Beztroskie podróżowanie

Jest miejscem, w którym dzielimy się inspiracjami podróżniczymi, przedstawiamy ciekawe osobistości oraz różne style zwiedzania świata. Informujemy o wydarzeniach, na które warto się wybrać i radzimy jak podróżować świadomie i bezpiecznie.

ubezpiecznie+dla+rodzin.jpg

Ubezpieczenie podróży na rodzinny wyjazd

Polisa na wyjazd z dziećmi pozwoli uniknąć dużych wydatków w razie nagłych wakacyjnych zachorowań.

rezygnuj bez strachu 1

Rezygnuj z podróży bez strachu

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży receptą na sytuacje losowe przed wyjazdem.

ubezpieczenie na wszelki wypadek_1

Ubezpieczenie podróży na wszelki wypadek

Sprawdź czemu polisa turystyczna to must have na wakacjach.

Wyprawa w głąb marzeń! Kalejdoskop Podróżniczy pod Rzeszowem

Para na szczycie góry

Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy to wydarzenie, które gwarantuje tchnienie gorących inspiracji w listopadowe i grudniowe dni. Podczas 11 edycji wystąpi wielu fascynujących podróżników, których opowieści będą rozbrzmiewać w przestronnych halach G2A Arena pod Rzeszowem. Spotkajmy się w tej emocjonującej atmosferze!

Wejdźcie w przestrzeń pełną inspiracji, otwartą na dyskusję i powodującą kiełkowanie nowych planów podróży. Jesteśmy partnerem tego wydarzenia, by przypomnieć Wam, że jest coś, co warto spakować do plecaka, a co nic nie waży…ubezpieczenie Waszych beztroskich podróży. Weekend 29 listopada - 1 grudnia to dni pełne podróżniczych emocji!

Jakie atrakcje czekają na miejscu? Na festiwalu z prezentacją pojawi się m.in. Jasiek Mela i opowie o wszystkim, co dotyczy "podróży na krańce świata i w głąb siebie". Kto jeszcze nie spotkał się z parą blogerów “Busem przez świat”, będzie miał okazję porozmawiać z Karolem i Aleksandrą Lewandowskimi o Route 66 w Stanach Zjednoczonych. Łącznie czeka Was 17 prelekcji, a tematy będą dotyczyły różnych zakątków świata – od Namibii, przez Papuę, po Spitsbergen! Pełen program znajdziecie na stronie festiwalu www.kalejdoskoppodrozniczy.pl.