Najnowsze artykuły

GettyImages-1340416045.jpg

Urlop na Dominikanie? Nie zapomnij o ubezpieczeniu!

Wakacje na Dominikanie? Jak przygotować się na egzotyczne wakacje? Pamiętaj o ubezpieczeniu!

iStock-1125347841.jpg

Jakie ubezpieczenie wybrać na kolonię, zimowisko lub obóz?

Jaka polisa na wyjazd dziecka? Ubezpieczenie kosztów leczenia i rezygnacji zapewni spokój i ochronę podczas ferii, kolonii czy zimowiska.

GettyImages-1354768451.jpg

OC w ubezpieczeniu turystycznym. Co to jest i kiedy się przydaje?

OC w polisie turystycznej. Sprawdź na co zwracać uwagę przy zakupie ubezpieczenia na podróż.

Ubezpieczenie na wakacje online

ubezpiecznie-na-wakacje-peron

iStock.com/jat306

Podróżowanie dzisiaj jest niezwykle proste. Spontanicznie możemy wybrać się na drugi kraniec kontynentu, dlatego to ważne, by zakup ubezpieczenia na wakacje online był tak samo prosty i ułatwiał nam podróżowanie. Szukając ekscytujących przygód lub odpoczynku od codzienności, nie chcemy tracić dużo czasu na formalności, a te są konieczne. Skracamy podróżnym drogę do zakupu optymalnej polisy. Wystarczy połączenie z internetem, by z lekkością zanurkować w świecie podróży. Sprawdź, jak kupić ubezpieczenie podróżne online.

Kiedy można zakupić ubezpieczenie podróżne w sieci?

Wyjazdy zagraniczne planujemy zwykle ze sporym wyprzedzeniem. Transport, zakwaterowanie czy wyżywienie to tylko kilka z aspektów, które trzeba zorganizować przed wakacjami. Na szczęście wszystkie te sprawy można dziś załatwić przez internet. Nie inaczej jest z ubezpieczeniem podróżnym.
W internecie znajdziemy odpowiednią polisę na każdy zagraniczny wyjazd, niezależne od tego, czy chcemy spędzić kilka dni w centrum wellness, czy też wybrać się na wyprawę pełną przygód do amazońskiej dżungli. Ochronę możemy zagwarantować sobie w dowolnym momencie przed rozpoczęciem podróży – ubezpieczenie na wakacje online kupimy zarówno w przypadku długo planowanych wyjazdów, jak i spontanicznych wycieczek.

ubezpieczenie-na-wakacje-praca-przy-komputerze

Jakie korzyści gwarantuje zakup ubezpieczenia na wakacje online?

Wybieranie polisy od ERGO Ubezpieczenia Podróży w sieci to przede wszystkim duża oszczędność czasu. Nie trzeba umawiać się na indywidualną rozmowę z agentem ubezpieczeniowym i wyruszać do biura na drugi koniec miasta. Wystarczy kilka wolnych minut oraz dostęp do internetu, by w paru krokach zakupić ubezpieczenie. O wiele wygodniejsze jest również zgłaszanie ewentualnej szkody. Możemy zrobić to poprzez uproszczony formularz dostępny online na stronie internetowej ubezpieczyciela. Gdy podczas wyjazdu coś pójdzie nie po naszej myśli, szkody możemy zgłosić online jeszcze przed powrotem do domu, aby ich rozliczenie przebiegało szybciej.

ERGO Ubezpieczenia Podróży w panelu dla klientów MojePodróże udostępnia także opcję przeglądu wcześniej zakupionych polis. Mając dostęp do pełnej historii, szybko sprawdzimy, które rozwiązania satysfakcjonowały nas w przeszłości i oszczędzimy czas na poszukiwaniach konkretnych pakietów. Wygodnie możemy sprawdzać również wszystkie informacje związane z ubezpieczeniem – jego sumę, warunki, wyłączenia itp. Platforma online jest dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, więc gdy potrzebujemy konkretnych danych, nie musimy szukać niezbędnych dokumentów w druku. Logując się na portalu, mamy także możliwość skorzystania ze zniżek na kolejne polisy.

W jaki sposób założyć konto i wykupić ubezpieczenie na wakacje online?

Jedyne czego potrzebujemy, to kilka wolnych minut oraz urządzenie z dostępem do internetu. Ubezpieczenie online możemy kupić bezpośrednio na stronie lub rejestrując się w MojePodróże, programie lojalnościowym ERGO Ubezpieczenia Podróży. Konto zakłada się w bezpieczny sposób, poprzez podanie kilku podstawowych danych osobowych i adresowych. Wypełniając formularz, otrzymujemy możliwość wyjątkowo wygodnego zakupu polisy oraz błyskawicznego zgłaszania ewentualnych szkód z dowolnego miejsca na świecie.