travel-slide.png

Beztroskie podróżowanie

Jest miejscem, w którym dzielimy się inspiracjami podróżniczymi, przedstawiamy ciekawe osobistości oraz różne style zwiedzania świata. Informujemy o wydarzeniach, na które warto się wybrać i radzimy jak podróżować świadomie i bezpiecznie.

ubezpiecznie+dla+rodzin.jpg

Ubezpieczenie podróży na rodzinny wyjazd

Polisa na wyjazd z dziećmi pozwoli uniknąć dużych wydatków w razie nagłych wakacyjnych zachorowań.

rezygnuj bez strachu 1

Rezygnuj z podróży bez strachu

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży receptą na sytuacje losowe przed wyjazdem.

ubezpieczenie na wszelki wypadek_1

Ubezpieczenie podróży na wszelki wypadek

Sprawdź czemu polisa turystyczna to must have na wakacjach.

Spotkajmy się na TT Warsaw

Dwie uśmiechniete kobiety płynące kajakiem po rzece w słoneczny dzień

Chcecie spotkać się z nami na żywo? Kolejna okazja tuż tuż, bo 21-23 listopada tego roku. TT Warsaw, które ma miejsce w Pałacu Kultury i Nauki to wydarzenie, które z centrum Warszawy przeniesie Was na szczyt Kilimandżaro, czy do tętniących życiem karnawałowych stolic Ameryki Południowej.

Gościem specjalnym tej edycji targów jest Aleksander Doba, który udowadnia, że pasja podróżowania zwycięża wszystko. Wystarczy wspomnieć, że tytuł podróżnika roku National Geographic zdobył w wieku 69 lat! Jednak plany sięgają dużo dalej... Po dotarciu kajakiem za koło podbiegunowe czas na nowe wyzwania - jakie? O to zapytajcie sami podczas spotkania z Aleksandrem Dobą!

Ten inspirujący weekendu zaoferuje Wam dużo więcej atrakcji, w tym m.in. możliwość wygrania wycieczki na Malediwy. Kiedy zaczniecie już zbierać dane do odległych wypraw, zajdźcie na nasze stoisko, gdzie poczęstujemy Was kawą i opowiemy o zachowaniu bezpieczeństwa w podróży. Będziecie mogli też sprawdzić swoją zręczność podczas zaprojektowanej przez nas gry. Oczywiście przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody!

Bądźcie z nami: nasze stoisko znajdziecie w Sali Kopernika.