travel-slide.png

Beztroskie podróżowanie

jest miejscem, w którym dzielimy się inspiracjami podróżniczymi, przedstawiamy ciekawe osobistości oraz różne style zwiedzania świata. Informujemy o wydarzeniach, na które warto się wybrać i radzimy jak podróżować świadomie i bezpiecznie.

zdjecie-jaskini

Śladami Opowieści z Narnii

Sprawdź, gdzie kręcono filmową serię Opowieści z Narnii oraz jak dostać się do baśniowych miejsc z krainy C.S. Lewisa.

Selfie.jpg

Jak fotografować smartfonem na wakacjach?

Sprawdź jak wykorzystać smartfon do wykonania zdjęć z podróży, jak komponować kadry i bawić się światłem oraz które aplikacje pomogą w obróbce zdjęć.

zamek+R%C3%A2%C8%99nov.jpg

Wyprawa do ojczyzny Drakuli, czyli najpiękniejsze miejsca Rumunii

Najpiękniejsze miejsca w Rumunii na beztroski i bezpieczny wypoczynek. Sprawdź co warto zwiedzić, gdzie mieszkał słynny Drakula, jakie plaże będą idealne na twoje wakacje.

Slajdy Podróżnicze w Kinie Luna z ERGO Ubezpieczenia Podróży

Mężczyzna z plecakiem patrzący na góry w zamglony dzień

Pixabay.com

Festiwal Slajdów Podróżniczych IN MUNDO w warszawskim Kinie Luna to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie - trwa ono aż 7 miesięcy! Składają się na nie regularne, cotygodniowe spotkania z podróżnikami. Pierwsze z nich odbywa się już 3 października, a ostatnie 30 kwietnia 2020 roku. Dołączcie do fanów festiwalu i naładujcie się inspiracjami, by wyruszać raźno w nowy sezon podróżniczy!

Lada dzień rusza już VII edycja Spotkań Podróżniczych IN MUNDO. W każdy czwartek (z małymi wyjątkami) w Kinie Luna będziecie mogli spotkać najciekawszych globtroterów, fotografików i podróżników, którzy przywożą fascynujące historie z różnych zakątków świata.

Informacje o programie wydarzenia znajdziecie na stronie Kina Luna. Pewne jest, że co tydzień w kinowej sali odnajdziecie porcję wyselekcjonowanych fotografii i usłyszycie opowieści z nimi związane – to połączenie obrazu i spotkania z doświadczonym podróżnikiem pozwoli Wam całkiem zanurzyć się w podróżach! Na zakończenie będą odbywać się dyskusje, dzięki temu każdy uczestnik będzie miał możliwość zadania pytań.

Jesteśmy partnerem tego wydarzenia!

Zapraszamy → Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa