travel-slide.png

Beztroskie podróżowanie

Jest miejscem, w którym dzielimy się inspiracjami podróżniczymi, przedstawiamy ciekawe osobistości oraz różne style zwiedzania świata. Informujemy o wydarzeniach, na które warto się wybrać i radzimy jak podróżować świadomie i bezpiecznie.

ubezpiecznie+dla+rodzin.jpg

Ubezpieczenie podróży na rodzinny wyjazd

Polisa na wyjazd z dziećmi pozwoli uniknąć dużych wydatków w razie nagłych wakacyjnych zachorowań.

rezygnuj bez strachu 1

Rezygnuj z podróży bez strachu

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży receptą na sytuacje losowe przed wyjazdem.

ubezpieczenie na wszelki wypadek_1

Ubezpieczenie podróży na wszelki wypadek

Sprawdź czemu polisa turystyczna to must have na wakacjach.

Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy

Podróżnicy odpoczywający w górach

Weź udział w podkarpackim festiwalu online. Tegoroczna edycja jest bezpłatna, dzięki udziałowi sponsorów - takich, jak ERGO Ubezpieczenia Podróży! Sprawdź, dlaczego warto spędzić weekend 6-8.11.2020 śledząc transmisję spotkań online.

Wydarzenie online to aż 10 spotkań z podróżnikami, którzy w mijającym roku podjęli się niezwykłych wyzwań. Którą prelekcję wybierzesz - “Jachtostopem na Antarktydę” czy “Czego można doświadczyć w promieniu 50 km od Rzeszowa?”? Tegoroczni podróżnicy i podróżniczki zdobywali Himalaje motorem lub zwiedzali mniej znane, ukryte regiony Polski. Wyruszali solo, jak Kacper Tekieli, lub tworzyły kobiece drużyny “Mongol Rally”, jak Magdalena Gorlas i Karolina Jonderko.

Gwarantujemy Wam, że choć spotkania nie odbędą się przy pełnych salach, to będą naładowane pozytywnymi emocjami! To doskonała odskocznia od codzienności i wiatr w żagle na moment, kiedy będzie można swobodnie wypłynąć.

Z Kalejdoskopem Podróżniczym współpracujemy od wielu lat. Cieszymy się, że atrakcje 2020 będą mogły trafić do ogólnopolskiej publiczności!