Przedstawiamy Niewidzialnych Bohaterów!

logotyp+na+www.jpg

Zapraszamy na cykl reportaży o ludziach troszczących się o bezpieczeństwo podczas naszych podróży i wypoczynku, tytułowych „niewidzialnych bohaterach”.

Wielu z nas pasjonuje się podróżami, eksploracją nieznanych miejsc czy ryzykownymi sportami. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, że za naszą beztroską stoją „aniołowie stróże”. Osoby o których istnieniu i pracy nie zdajemy sobie najczęściej sprawy, dopóki nie wydarzy się coś nieprzyjemnego.

Dla ERGO Ubezpieczenia Podróży takie osoby nie są bez znaczenia i dlatego wspieramy projekt reporterski „Niewidzialni bohaterowie“. Ma on na celu pokazanie jak wygląda dbanie o bezpieczeństwo podczas aktywności sportowych, turystycznych i wypoczynkowych, z perspektywy zawodowców, którzy zajmują się tymi aspektami na co dzień.

Tytułowi „niewidzialni bohaterowie“ to przedstawiciele różnych służb ratunkowych. Ich praca jest niezauważalna aż nie stanie się coś złego. Nasi bohaterowie prywatnie  realizują się w pasjach związanych z aktywnym trybem życia i podróżowaniem, dlatego ich wiedza i doświadczenie są nieocenione.

 

Więcej szczegółów:

na antenie Radia Kraków

oraz na zyciejestpiekne.eu