Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży

W podróż planujesz zabrać najpotrzebniejsze rzeczy. Wybierasz te, które pozwolą Ci poczuć się pewnie w każdej sytuacji. Tak jak ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży, które chroni Twoje wakacje od nieprzewidzianych zmian. Sprawdź, jak swobodnie planować mając pewność, że Twoje pieniądze za opłacone wakacje będą bezpieczne.

rezygnacja-plaza.jpg

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży - dlaczego warto?

W takich sytuacjach otrzymasz zwrot 100% poniesionych kosztów za zakup wycieczki, transportu, zakwaterowania, szkolenia lub kursu:
Zachorowanie
Nieszczęśliwy wypadek, śmierć
Szkoda
w mieniu
Kradzież dokumentów
Zwolnienie
z pracy
Wyznaczenie daty egzaminu poprawkowego
sprawdź cenę

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży - za co otrzymasz zwrot?

Jeśli wykupisz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu i z przyczyn niezależnych będziesz zmuszony(a) do odwołania podróży, otrzymasz zwrot poniesionych wydatków - do 25 000 PLN na osobę.

Wyjazd organizowany na własną rękę

Ubezpieczenie obejmuje wypoczynek (transport i zakwaterowanie) lub pojedyncze składniki Twojej zagranicznej podróży (np. wyłącznie lot samolotem, hotel lub opłacone wypożyczenie samochodu).

Wycieczka kupiona w biurze podróży

Zwrot obejmuje wartość wycieczki wskazanej w umowie z biurem podróży (tzw. umowie uczestnictwa w imprezie turystycznej).

Kursy, szkolenia, bilety wstępu

Wyruszasz na kurs surfingu, szkolenie nurkowe, planujesz naukę jogi na egzotycznej wyspie? Dzięki naszej polisie otrzymasz zwrot poniesionych wydatków na realizację Twoich pasji.

Kup polisę online!

Ubezpieczenie krok po kroku:

 • krok1

  Krok 1
  Podaj dane i wybierz zakres ubezpieczenia

 • krok2

  Krok 2
  Opłać składkę BLIKiem, kartą lub przelewem

 • krok3

  Krok 3
  Polisę otrzymasz na adres e-mail

kup polisę online

Skorzystaj z rabatu na ubezpieczenie na podróż